Handel Wiadomości branżowe

Akcja Rossmanna dla aktywnych

Akcja Rossmanna dla aktywnych
Aktywność i regeneracja - to tytuł najnowszej akcji promocyjnej Rossmanna skierowanej do osób uprawiających sport. W ofercie znalazło się 70 produktów, które klienci mogą nabyć w korzystnych cenach. Z tej okazji przygotowano również limitowaną edycję odzieży dla osób aktywnych, a także serię kosmetyków Isana Fitness.Isana Fitness to seria przygotowana specjalnie na trwającą akcję promocyjną. Stworzono dwie linie: dla kobiet i mężczyzn, w których znajdują się: żel pod prysznic oraz dezodorant zapewniający 24-godzinną ochronę dostępny także w wersji mini.Na sklepowe półki trafiła również limitowana edycja odzieży sportowej marki Outhorn, którą zaprojektowano specjalnie dla Rossmanna. Wśród oferowanych produktów są m.in. odzież termiczna, bluzy, spodnie i koszulki.Ofertę uzupełniają inne przydatne produkty wspierające uprawianie sportu. W promocyjnych cenach można kupić kijki do nordic walking, wygodne słuchawki do słuchania muzyki w czasie treningu, piłkę gimnastyczną, czy wielofunkcyjną chustę. Specjalną ceną objęta została także zdrowa i ekologiczna żywność

Aktywność i regeneracja – to tytuł najnowszej akcji promocyjnej Rossmanna skierowanej do osób uprawiających sport. W ofercie znalazło się 70 produktów, które klienci mogą nabyć w korzystnych cenach. Z tej okazji przygotowano również limitowaną edycję odzieży dla osób aktywnych, a także serię kosmetyków Isana Fitness.

Isana Fitness to seria przygotowana specjalnie na trwającą akcję promocyjną. Stworzono dwie linie: dla kobiet
i mężczyzn, w których znajdują się: żel pod prysznic oraz dezodorant zapewniający 24-godzinną ochronę dostępny także w wersji mini.

Na sklepowe półki trafiła również limitowana edycja odzieży sportowej marki Outhorn, którą zaprojektowano specjalnie dla Rossmanna. Wśród oferowanych produktów są m.in. odzież termiczna, bluzy, spodnie i koszulki.

Ofertę uzupełniają inne przydatne produkty wspierające uprawianie sportu. W promocyjnych cenach można kupić kijki do nordic walking, wygodne słuchawki do słuchania muzyki w czasie treningu, piłkę gimnastyczną, czy wielofunkcyjną chustę. Specjalną ceną objęta została także zdrowa i ekologiczna żywność EnerBiO.

Akcja trwa do 19 maja. Więcej szczegółów na temat promocji znajduje się na stronie: www.rossnet.pl/sport. Promocja wspierana jest telewizyjną kampanią reklamową w największych stacjach.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  Zamów online w Empiku z dostawą do Żabki, a odbierzesz paczkę i słodki prezent!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy