Biznes Handel

Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action

Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action
W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep

Data publikacji: 2020-01-10
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action
Kategoria: BIZNES, Handel

W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep Action.

Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action BIZNES, Handel - W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep Action.

W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep Action. Na powierzchni 814 mkw. klienci znajdą szereg produktów codziennego użytku, oferowanych przez międzynarodową sieć dyskontów niespożywczych.

Asortyment salonu Action w Avenidzie składa się z 14 kategorii: dekoracje, DIY, zabawki i rozrywka, hobby, multimedia, artykuły gospodarstwa domowego, ogród, pranie i sprzątanie, żywność i napoje, pielęgnacja ciała, zwierzęta domowe, sport, odzież i pościel. Action oferuje wiele zarówno znanych marek, jak i marek własnych.

Salon Action w naszym Centrum jest pierwszym sklepem tej marki w Poznaniu. Cieszymy się, że to właśnie Avenida została wybrana na kolejny punkt ekspansji holenderskiego dyskontu – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Format sklepu w Avenidzie i jego model operacyjny jest spójny z pozostałymi sklepami marki w Polsce i Europie. Wyróżniają go szerokie alejki i niskie półki, przyjemne oświetlenie oraz asortyment. Około jedna trzecia z ponad 6.000 artykułów jest częścią standardowego zakresu produktów Action. Cała reszta jest dynamiczna i szybko się zmienia, a w każdym tygodniu marka wprowadza na półki sklepu ponad 150 nowych artykułów.

Action prowadzi obecnie ponad 1500 sklepów w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii oraz 57 w Polsce. Sklep w Avenidzie jest pierwszym punktem sprzedaży Action w Poznaniu.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action BIZNES, Handel - W Avenidzie został otwarty pierwszy w Poznaniu sklep Action.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

A to już wiesz?  Wielkanocna kampania reklamowa MAKRO

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy