Handel Wiadomości branżowe

Internetowy sklep Rossmanna dostępny w całej Polsce

Rossmann jest jeszcze bliżej swoich klientów. Teraz w całej Polsce można robić zakupy w drogeriach sieci bez wychodzenia z domu.W środę, 11. lutego startuje Internetowa Drogeria Rossmann. Logując się na stronie  www.sklep.rossnet.pl lub klikając ikonę drogerii widoczną na stronie www.rossnet.pl, mieszkańcy całego kraju mogą kupować swoje ulubione produkty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.Na półkach Internetowej Drogerii Rossmann można znaleźć 8,5 tysiąca produktów.E-sklep dostępny jest w dwóch wersjach graficznych. Pierwsza to wersja klasyczna, w której wyświetlają się poszczególne produkty. Druga to tzw. mapa sklepu w formie 3D, która odzwierciedla sklepowe półki Rossmanna z podziałem na poszczególne kategorie produktowe, pozwalając klientowi na wirtualne spacerowanie po drogerii. dostarczył infoWire.pl

Rossmann jest jeszcze bliżej swoich klientów. Teraz w całej Polsce można robić zakupy w drogeriach sieci bez wychodzenia z domu.

W środę, 11. lutego startuje Internetowa Drogeria Rossmann. Logując się na stronie  www.sklep.rossnet.pl lub klikając ikonę drogerii widoczną na stronie www.rossnet.pl, mieszkańcy całego kraju mogą kupować swoje ulubione produkty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Na półkach Internetowej Drogerii Rossmann można znaleźć 8,5 tysiąca produktów.

E-sklep dostępny jest w dwóch wersjach graficznych. Pierwsza to wersja klasyczna, w której wyświetlają się poszczególne produkty. Druga to tzw. mapa sklepu w formie 3D, która odzwierciedla sklepowe półki Rossmanna z podziałem na poszczególne kategorie produktowe, pozwalając klientowi na wirtualne spacerowanie po drogerii.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył
A to już wiesz?  CHEP wspiera optymalizację łańcucha dostaw Auchan

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy