Budownictwo Den Braven

Łazienka w pełnych barwach – Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven

Łazienka w pełnych barwach – Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven
Współczesne łazienki to nie tylko miejsce, w którym prym wiedzie funkcjonalność. To również przemyślane aranżacje i perfekcyjne zestawienia kolorystyczne. Idealnie dobranych barw kafli nie mogą psuć jednak rzucające się w oczy uszczelnienia w innym kolorze. Marka Den Braven oferuje więc Silikon Extra Sanitarny, który zabezpieczy łazienkę przed wilgocią, a jednocześnie dzięki szerokiej palecie kolorów, pozwoli odpowiednio dopasować silikonową fugę do całej

Data publikacji: 2018-06-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Łazienka w pełnych barwach – Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven
Kategoria: Den Braven

Łazienka w pełnych barwach - Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven , Den Braven - Współczesne łazienki to nie tylko miejsce, w którym prym wiedzie funkcjonalność. To również przemyślane aranżacje i perfekcyjne zestawienia kolorystyczne. Idealnie dobranych barw kafli nie mogą psuć jednak rzucające się w oczy uszczelnienia w innym kolorze. Marka Den Braven oferuje więc Silikon Extra Sanitarny, który zabezpieczy łazienkę przed wilgocią, a jednocześnie dzięki szerokiej palecie kolorów, pozwoli odpowiednio dopasować silikonową fugę do całej kompozycji. Współczesne łazienki to nie tylko miejsce, w którym prym wiedzie funkcjonalność. To również przemyślane aranżacje i perfekcyjne zestawienia kolorystyczne. Idealnie dobranych barw kafli nie mogą psuć jednak rzucające się w oczy uszczelnienia w innym kolorze. Marka Den Braven oferuje więc Silikon Extra Sanitarny, który zabezpieczy łazienkę przed wilgocią, a jednocześnie dzięki szerokiej palecie kolorów, pozwoli odpowiednio dopasować silikonową fugę do całej kompozycji.

Kolorów moc

Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven to jednoskładnikowy, trwale elastyczny silikonowy kit uszczelniający dedykowany do łazienek, toalet, pryszniców, pralni czy kuchni. Charakteryzuje się on cechami niezbędnymi do wykonywania solidnych uszczelnień w miejscach narażonych na częsty kontakt z wodą. Stworzony został na bazie polisiloksanów z octanowym systemem utwardzania. Wpływa to na jego wysoką przyczepność do różnych gładkich podłoży w tym szkła, ceramiki, porcelany, lakierowanego drewna, czy powierzchni szkliwionych, glazurowanych i emaliowanych, czyli materiałów, które z których najczęściej wykonywane jest wyposażenie pomieszczeń sanitarnych. Dodatkowo, wzbogacony on został o zaawansowany środek grzybobójczy, dzięki czemu doskonale zabezpiecza przed rozwojem pleśni i grzybów. Nie straszne mu również mydło i detergenty, których stosowanie w łazienkach jest dość intensywne. Silikon marki Den Braven posiada więc cechy pozwalające stworzyć szczelną i trwałą fugę, perfekcyjnie spełniając swoje podstawowe zadanie.

Silikon Extra Sanitarny wyróżnia się jednak na tle tradycyjnych uszczelniaczy tym, że oprócz klasycznego, białego koloru dostępny jest jeszcze w dodatkowych 11 wersjach kolorystycznych. Oprócz podstawowego transparentnego, czarnego i szarego, w palecie oferowanych barw znaleźć można również jasnobrązowy, beżowy, jasnobeżowy, jasnoszary, ciemnoszary, jaśmin, brązowy, grafitowy czy Manhatan. Wykonana przy ich pomocy fuga jest połyskliwa, nie traci koloru i nie żółknie z czasem. Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven pozwala więc właściwie zabezpieczyć łazienkę przed szkodliwym działaniem wody w taki sposób, by nie zaburzyć aranżacji kolorystycznej pomieszczenia. Uszczelnienia będą trwałe i dyskretne.

A to już wiesz?  Dwa wymiary podłogi – nowe panele winylowe z kolekcji Wineo 600 marki Wineo

Coraz częściej zwracamy uwagę na to, by łazienka czy toaleta były zarówno funkcjonalne, jak i odpowiednio zaaranżowane pod względem wystroju. Z Silikonem Extra Sanitarnym marki Den Braven oba zadania zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.

 

SILIKON EXTRA SANITARNY marki Den Braven

Pojemność: 300 ml

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Łazienka w pełnych barwach - Silikon Extra Sanitarny marki Den Braven , Den Braven - Współczesne łazienki to nie tylko miejsce, w którym prym wiedzie funkcjonalność. To również przemyślane aranżacje i perfekcyjne zestawienia kolorystyczne. Idealnie dobranych barw kafli nie mogą psuć jednak rzucające się w oczy uszczelnienia w innym kolorze. Marka Den Braven oferuje więc Silikon Extra Sanitarny, który zabezpieczy łazienkę przed wilgocią, a jednocześnie dzięki szerokiej palecie kolorów, pozwoli odpowiednio dopasować silikonową fugę do całej kompozycji.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy