Budownictwo lampy lampy silikonowe nowoczesne lampy nowoczesne oświetlenie Nowodvorski Nowodvorski Lighting

Nowość! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting

Nowość! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting
Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu. Najnowsza kolekcja wykonanych z silikonu lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych

Data publikacji: 2015-09-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting
Kategoria: lampy, nowodvorski, nowodvorski lighting, lampy silikonowe, nowoczesne lampy, nowoczesne oświetlenie

Nowość! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting , lampy, nowodvorski, nowodvorski lighting, lampy silikonowe, nowoczesne lampy, nowoczesne oświetlenie - Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu. Najnowsza kolekcja wykonanych z silikonu lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych materiałów. Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu. Najnowsza kolekcja wykonanych z silikonu lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych materiałów.

Oświetlenie z fantazją

Istnieją dwa sposoby na urozmaicenie wystroju wnętrz za pomocą oświetlenia. Pierwszym z nich jest umiejętne rozmieszczenie poszczególnych punktów świetlnych. Drugim z kolei wybór ekstrawaganckich modeli lamp, stanowiących centralny punkt wystroju. Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting w ciekawy sposób łączy w sobie oba rozwiązania otwierając niespotykane dotychczas możliwości aranżu, dzięki aż siedmiu wariantom kolorystycznym. Ponadto charakteryzujące się identycznym kształtem lampy można wykorzystać zarówno pojedynczo, jak i łączyć je w barwne melanże. Decydując się na tą nowoczesną i bardzo funkcjonalną kolekcję stworzymy wyjątkowo intrygujący aranż, bez względu na to, czy powiesimy kilka modeli jednocześnie w większej grupie, czy też rozmieścimy je w linii prostej. Bogata paleta barw pozwala z kolei dopasować konkretny model do panującej we wnętrzach kolorystyki, jak i daje dużą swobodę działania miłośnikom kontrastujących zestawień.

Kolekcja SILICONE marki Nowodvorski Lighting to przepis na zarazem modne, jak i funkcjonalne dopełnienie wielu wnętrz. Łatwe w czyszczeniu przewody w osłonie silikonowej pozbawią nas wielu trosk, typowych dla ciężkich oraz wymagających czasochłonnego mycia szklanych kloszy. Ponadto mocno wyeksponowana żarówka pozwala często eksperymentować z aktualnym wystrojem. Wystarczy jako źródło światła wybrać model dekoracyjny, emitujący kolorowe światło, bądź też wyróżniający się nietypowym kształtem, by w mgnieniu oka zmienić dotychczasowy design pomieszczenia.

A to już wiesz?  Akumulacja ciepła - silikatowy sposób na komfort termiczny

 
Kolekcja SILICONE marki NOWODVORSKI LIGHTING:

SILICONE BLACK

Wysokość: 90 cm

Cena detaliczna: 39,36 zł brutto

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość! Minimalizm z przymrużeniem oka – kolekcja lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting , lampy, nowodvorski, nowodvorski lighting, lampy silikonowe, nowoczesne lampy, nowoczesne oświetlenie - Od kilku lat w aranżacji wnętrz główną zasadą jest oszczędność detali i form. Jednak, aby nie dać się zwariować warto umiejętnie wykorzystać modę na minimalizm, zdobiąc zarazem wnętrza odrobiną ekstrawagancji i optymizmu. Najnowsza kolekcja wykonanych z silikonu lamp SILICONE marki Nowodvorski Lighting, choć charakteryzuje się prostym i oszczędnym designem, przyciąga wzrok finezją kolorów oraz interesującym połączeniem nowoczesnych materiałów.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy