Budownictwo Rosanero

Nowość: narożnik AIR marki Rosanero – mebel skrojony na miarę

Nowość: narożnik AIR marki Rosanero – mebel skrojony na miarę
Idealny narożnik powinien łączyć w sobie trzy właściwości – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i komfort użytkowania. Znalezienie odpowiedniego mebla może być nie lada dylematem, tym bardziej, że zazwyczaj ma on do spełnienia wiele funkcji. Doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis podczas zakupu zestawu wypoczynkowego, może być narożnik AIR marki Rosanero, dostępny w wielu praktycznych modułach, które można dowolnie ze sobą

Data publikacji: 2018-07-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nowość: narożnik AIR marki Rosanero – mebel skrojony na miarę
Kategoria: Rosanero

Nowość: narożnik AIR marki Rosanero – mebel skrojony na miarę , Rosanero - Idealny narożnik powinien łączyć w sobie trzy właściwości – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i komfort użytkowania. Znalezienie odpowiedniego mebla może być nie lada dylematem, tym bardziej, że zazwyczaj ma on do spełnienia wiele funkcji. Doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis podczas zakupu zestawu wypoczynkowego, może być narożnik AIR marki Rosanero, dostępny w wielu praktycznych modułach, które można dowolnie ze sobą zestawiać. Idealny narożnik powinien łączyć w sobie trzy właściwości – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i komfort użytkowania. Znalezienie odpowiedniego mebla może być nie lada dylematem, tym bardziej, że zazwyczaj ma on do spełnienia wiele funkcji. Doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis podczas zakupu zestawu wypoczynkowego, może być narożnik AIR marki Rosanero, dostępny w wielu praktycznych modułach, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

Stylowy relaks

W przypadku narożnika najistotniejszą cechą jestwygoda użytkowania. Model AIR został wyposażony w wysokie oparcia (630 mm), głębokie siedziska (550 mm) oraz szerokie podłokietniki (250 mm), dzięki czemu umożliwia komfortowy odpoczynek w każdej pozycji. Jego wypełnienie stanowi wysokoelastyczna pianka o najwyższym standardzie oraz pasy, które gwarantują miękkość i sprężystość mebla. Klienci mają możliwość pełnej personalizacji narożnika, samodzielnie wybierając rodzaj i kolor tkaniny obiciowej. Dodatkowo, za sprawą wielości dostępnych modułów mogą określić jego kształt i rozmiar, dostosowując go do wielkości aranżowanego wnętrza. W ofercie znajduje się pięć wariantów sof, cztery opcje siedzisk z półką lub bez oraz dwie propozycje szezlongów i tapczanów. Istnieje również możliwość zamówienia pufy, która może pełnić funkcję praktycznego podnóżka. Co ważne, wszystkie oferowane moduły można zamówić w wersji prawo- lub lewostronnej. Tym samym narożnik może stać się ozdobą otwartego na kuchnię salonu, czy też niewielkiego pokoju dziennego w małym mieszkaniu. Warto też zauważyć, że narożnik AIR marki Rosanero jest wyjątkowo funkcjonalny – brak przeszyć i wysokie nóżki ułatwiają sprzątanie, plamoodporne tkaniny pomagają rozwiązać dylemat „kawa w kuchni czy salonie”, a wygodna półka pomieści wszystkie aktualnie czytane książki oraz lampę nocną.

 

A to już wiesz?  Najpopularniejsze rodzaje dywanów – krótki przewodnik

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.ploraz www.andersmeble.pl.

 

Więcej informacji na temat produktów firmy Rosanero można znaleźć na stronach www.rosanero.pl oraz www.andersmeble.pl.

Rosanero, główna marka firmy Anders Meble, to polski producent nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz. Celem jej powołania było zamiłowanie do tworzenia pięknych i nowoczesnych mebli, które łącząc w sobie trwałość i niezawodność sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, do którego są przeznaczone. Niezależnie od tego, czy znajdą się one w prywatnym mieszkaniu, apartamencie czy w przestrzeniach użyteczności publicznej, mają przyciągać uwagę swoim niepowtarzalnym designem, a także być wygodne, komfortowe i służyć przez wiele lat. Priorytetem dla firmy Rosanero jest nie tylko piękny wygląd, ale również jakość i estetyka. Producent zawsze bardzo starannie selekcjonuje materiały, z których powstają jego meble. Najdroższe włoskie lakiery, doceniane od dawna naturalne lite drewno oraz najlepsze włoskie i polskie tkaniny, które charakteryzują się różnorodnością struktur, bogactwem kolorów i odcieni – to znaki rozpoznawcze produktów marki.W ofercie Rosanero znajdują się m.in.: komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie meble powstają na zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym firmy. Produkty Rosanero można zakupić na stronie internetowej www.rosanero.pl.

Zachęcam do wykorzystania materiałów na Państwa łamach oraz zapoznania się z informacjami znajdującymi się w biurze prasowym http://budflypr.newslink.pl/komunikaty-prasowe/kategoria/70

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Nowość: narożnik AIR marki Rosanero – mebel skrojony na miarę , Rosanero - Idealny narożnik powinien łączyć w sobie trzy właściwości – atrakcyjny wygląd, funkcjonalność i komfort użytkowania. Znalezienie odpowiedniego mebla może być nie lada dylematem, tym bardziej, że zazwyczaj ma on do spełnienia wiele funkcji. Doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis podczas zakupu zestawu wypoczynkowego, może być narożnik AIR marki Rosanero, dostępny w wielu praktycznych modułach, które można dowolnie ze sobą zestawiać.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy