Handel Wiadomości branżowe

Otwarcie Galerii Dębiec już za niecałe 2 miesiące!

Otwarcie Galerii Dębiec już za niecałe 2 miesiące!
Poznańska Galeria Dębiec powita swoich pierwszych klientów już za niecałe 2 miesiące. Uroczyste otwarcie tego dwupoziomowego centrum handlowego typu convenience, nastąpi w sobotę, 25 października. Prace przy budowie Galeria Dębiec, która powstaje na południu Poznania, dobiegają końca. Już za niecałe 2 miesiące, 25 października, nastąpi oficjalne otwarcie obiektu.„Prace na budowie idą pełną parą. Już wkrótce powitamy pierwszych klientów, którzy mam nadzieję, będą częstymi gośćmi Galerii Dębiec. Główną ideą konceptu naszej galerii i tym, co wyróżnia ją na tle innych obiektów handlowych w Poznaniu, jest przede wszystkim wygoda zakupów i oszczędność czasu. Dzięki dostępności najpotrzebniejszych produktów i usług w jednym miejscu, na stosunkowo niedużej powierzchni i w nowoczesnych wnętrzach, codzienne zakupy u nas będą przyjemnością. Wierzę, że przyjęty przez nas koncept convenience zostanie doceniony przez mieszkańców tej części Poznania i pobliskich mniejszych miejscowości, którzy staną się naszymi lojalnymi klientami.” – powiedział Dennis Klein, Prezes

Poznańska Galeria Dębiec powita swoich pierwszych klientów już za niecałe 2 miesiące. Uroczyste otwarcie tego dwupoziomowego centrum handlowego typu convenience, nastąpi w sobotę, 25 października.

Prace przy budowie Galeria Dębiec, która powstaje na południu Poznania, dobiegają końca. Już za niecałe 2 miesiące, 25 października, nastąpi oficjalne otwarcie obiektu.

?Prace na budowie idą pełną parą. Już wkrótce powitamy pierwszych klientów, którzy mam nadzieję, będą częstymi gośćmi Galerii Dębiec. Główną ideą konceptu naszej galerii i tym, co wyróżnia ją na tle innych obiektów handlowych w Poznaniu, jest przede wszystkim wygoda zakupów i oszczędność czasu. Dzięki dostępności najpotrzebniejszych produktów i usług w jednym miejscu, na stosunkowo niedużej powierzchni i w nowoczesnych wnętrzach, codzienne zakupy u nas będą przyjemnością. Wierzę, że przyjęty przez nas koncept convenience zostanie doceniony przez mieszkańców tej części Poznania i pobliskich mniejszych miejscowości, którzy staną się naszymi lojalnymi klientami.? ? powiedział Dennis Klein, Prezes RED Real Estate Development.    

W Galerii Dębiec, powstającej przy południowej granicy miasta, w bliskiej odległości od autostrady A2, klienci znajdą ponad 50 sklepów i punktów usługowych, w tym m.in. Biedronkę i całodobowy klub fitness szwedzkiej sieci Fitness24Seven, która dopiero wchodzi do Polski. Na blisko 10 000 m2 powierzchni najmu, znajdą się sklepy zarówno dużych, sieciowych marek jak PEPCO czy Hebe, jak i lokalnych przedsiębiorców oraz marek o zasięgu regionalnym. Do dyspozycji klientów oddane zostaną łącznie 343 bezpłatne miejsca parkingowe wewnątrz i na zewnątrz galerii.

?Obecnie trwają prace wykończeniowe elewacji, w tym montaż elementów wykończeniowych na froncie budynku. Realizowane są również ostatnie prace związane z ukształtowaniem i wykończeniem zagospodarowania terenu wokół obiektu. Wewnątrz zakończyły się już prace przy montażu ścian działowych oraz sufitów i rozpoczęto prace malarskie. Trwa montaż oświetlenia wewnątrz i na zewnętrz galerii. Ponadto, trwają prace wykończeniowe powierzchni najemców. Rozpoczęło się również wykonywanie oznakowania wewnętrznego galerii.? – informuje Tomasz Piskorek, Dyrektor ds. Inwestycji w RED Real Estate Development.

A to już wiesz?  Cursor z kontraktem na logistykę materiałów marketingowych Żywiec Zdrój


dostarczył infoWire.pl

Źródło Galeria Dębiec. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy