Budownictwo Nowodvorski

Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą

Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą
Zmiana czasu z letniego na zimowy sprawia, że na zewnątrz wcześniej robi się ciemno i więcej czasu spędzamy w domu. Warto zadbać o odpowiednie lampy, które wprowadzą do wnętrza nie tylko właściwą ilość światła, ale też będą wyglądać elegancko i stworzą wyjątkową atmosferę. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną

Data publikacji: 2020-11-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą
Kategoria: Nowodvorski

Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą , Nowodvorski - Zmiana czasu z letniego na zimowy sprawia, że na zewnątrz wcześniej robi się ciemno i więcej czasu spędzamy w domu. Warto zadbać o odpowiednie lampy, które wprowadzą do wnętrza nie tylko właściwą ilość światła, ale też będą wyglądać elegancko i stworzą wyjątkową atmosferę. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną funkcjonalnością. Zmiana czasu z letniego na zimowy sprawia, że na zewnątrz wcześniej robi się ciemno i więcej czasu spędzamy w domu. Warto zadbać o odpowiednie lampy, które wprowadzą do wnętrza nie tylko właściwą ilość światła, ale też będą wyglądać elegancko i stworzą wyjątkową atmosferę. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną funkcjonalnością.

Unikalny klimat domu wyczuwalny jest już od progu – w momencie otwarcia drzwi wejściowych ukazuje się prywatna przestrzeń, będąca odzwierciedleniem stylu życia jej mieszkańców. Jako pierwszy uwagę przykuwa przedpokój, w którym może znajdować się piękna szafa lub wieszak na ubrania, stylowe lustro czy kolekcja rodzinnych zdjęć. Ponieważ jest to z reguły pomieszczenie o niewielkim metrażu i z małą ilością naturalnego światła, właściwe oświetlenie odgrywa tu bardzo ważną funkcję. Warto zadbać o to, by lampy sufitowe wyglądały lekko i nowocześnie, dostarczając jednocześnie potrzebną ilość światła o odpowiedniej barwie.

Seria Organic od Nowodvorski Lighting to idealna propozycja dla osób ceniących minimalizm, piękno i funkcjonalność. Oryginalne plafony sufitowe o opływowym kształcie przykuwają uwagę, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się zarówno w przedpokoju oraz w korytarzu, jak i w pokoju dziecka lub nastolatka.

Niepowtarzalny design jest inspirowany naturą, a kształt lamp nawiązuje do formy kamienia. Na uwagę zasługuje także bardzo wysoka jakość – produkty wykonane są z eleganckiej, stali lakierowanej w kolorze czarnym lub białym, co nadaje całości minimalistyczny charakter.

W ofercie marki dostępne są zarówno lampy z pojedynczym źródłem światła (Organic Black I oraz Organic White I), jak i z potrójnym (Organic Black III oraz Organic White III). Dzięki temu można dostosować rodzaj oświetlenia do metrażu powierzchni, zapewniając bardzo dobrą widoczność bez efektu olśnienia. Średnica lamp z pojedynczym źródłem światła wynosi 20,5 cm, a ich wysokość to tylko 2,75 cm. Lampy Organic Black III oraz Organic White III mają tę samą wysokość, natomiast ich średnica wynosi 39,5 cm.

A to już wiesz?  Współczynnik przenikania ciepła to nie wszystko

Nowodvorski Lighting zapewnia także dostępność wymiennych źródeł światła do lamp z serii Organic – BULB GX53 LED 8W, z kątem świecenia 120 stopni, CRI 80 i temperaturą barwową 3000K lub 4000K. Seria Organic to unikalna propozycja dla każdego, kto ceni minimalizm i ponadczasowy design.

 

 

Firma Nowodworski, właściciel marki Nowodvorski Lighting jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. Firma w swojej ofercie ma również dwa systemy konfigurowalne System Profile Track oraz System Cameleon. Nowodworski sp.j. w 2019 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 390 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polscei w Europie Środkowo-Wschodniej.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą , Nowodvorski - Zmiana czasu z letniego na zimowy sprawia, że na zewnątrz wcześniej robi się ciemno i więcej czasu spędzamy w domu. Warto zadbać o odpowiednie lampy, które wprowadzą do wnętrza nie tylko właściwą ilość światła, ale też będą wyglądać elegancko i stworzą wyjątkową atmosferę. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną funkcjonalnością.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy