Handel Wiadomości branżowe

Zrób Meksyk w kuchni z Lidlem

Zrób Meksyk w kuchni z Lidlem
Chilli con carne, tortilla, ostre jalapeños, pikantny sos salsa - przygotuj dania w meksykańskim stylu z Lidlem! Już od poniedziałku 26 maja rusza Tydzień Meksykański, w trakcie którego, dostępnych będzie wiele smakowitych produktów.Wybierz się z Lidlem w kulinarną podróż do gorącego kraju kultury Majów i Azteków. Tygiel amerykańskich i hiszpańskich kultur wpłynął na powstanie prostych i rozpoznawanych na cały świecie dań kuchni meksykańskiej. Najpopularniejsze potrawy - burritos, fajitas i enchiladas - można przygotować samodzielnie na bazie pszennych tortilli smakowychEl Tequito z wyrazistymi dodatkami czosnkiem, szpinakiem i pomidorami (3,99 zł za 240 g/1 opak.) lub podpieczonych, pszennych tortilli El Tequito (4,99 zł za 370 g/ 1 opak.). Smak tych potraw podkreśli salsa dip El Tequito - sos pomidorowy (3,99 zł za 300 lub 315 lub 330 g/1 opak.), do wyboru pikantny lub łagodny oraz specjalny sos warzywny do fajitas El Tequito (5,99 zł za 430 g/1 opak.). Dla wielbicieli ostrych smaków, idealnym uzupełnieniem dania, będą intensywne

Chilli con carne, tortilla, ostre jalape?os, pikantny sos salsa – przygotuj dania w meksykańskim stylu z Lidlem! Już od poniedziałku 26 maja rusza Tydzień Meksykański, w trakcie którego, dostępnych będzie wiele smakowitych produktów.

Wybierz się z Lidlem w kulinarną podróż do gorącego kraju kultury Majów i Azteków. Tygiel amerykańskich i hiszpańskich kultur wpłynął na powstanie prostych i rozpoznawanych na cały świecie dań kuchni meksykańskiej. Najpopularniejsze potrawy – burritos, fajitas i enchiladas – można przygotować samodzielnie na bazie pszennych tortilli smakowychEl Tequito z wyrazistymi dodatkami czosnkiem, szpinakiem i pomidorami (3,99 zł za 240 g/1 opak.) lub podpieczonych, pszennych tortilli El Tequito (4,99 zł za 370 g/ 1 opak.). Smak tych potraw podkreśli salsa dip El Tequito – sos pomidorowy (3,99 zł za 300 lub 315 lub 330 g/1 opak.), do wyboru pikantny lub łagodny oraz specjalny sos warzywny do fajitas El Tequito (5,99 zł za 430 g/1 opak.). Dla wielbicieli ostrych smaków, idealnym uzupełnieniem dania, będą intensywne papryczki jalape?os El Tequito w plastrach (4,99 zł za 310 g/1 opak.). Oryginalne smaki meksykańskich potraw uzyskać można również dodając do mięs oraz warzyw aromatyczne mieszanki ziół i przypraw. W ofercie Lidla dostępnych będzie aż sześć różnych kompozycji wyrazistych przypraw El Tequito (2,49 zł za 60 lub 65 lub 70 lub 80 g / 1 opak.).

Nie trzeba mieć dużo czasu, aby przygotować oryginalny obiad. Gotowe chilli con carne El Tequito (7,99 zł za 800 g/ 1opak. ) ? jedno z najsłynniejszych dań kuchni Tex – Mex ? pogranicza Stanów Zjednoczonych i Meksyku, na bazie mięsa mielonego, fasoli, papryki i chili, będzie doskonałym pomysłem na sycący posiłek. Filet z kurczaka El Tequito w chrupiącej panierce ze słodko-pikantnym dipem (9,99 zł za 500 g/1 opak.), to kolejna propozycja na szybki, niebanalny obiad.

A to już wiesz?  Vis à Vis Łódź z nowym najemcą spożywczym

W ofercie Lidla znajdą się również kukurydziane chipsy tortilla El Tequito (2,99 zł za 200g/1 opak.) – intensywnie przyprawione, o smaku słodkiego chili, papryczek jalape?o lub burrito, sprawdzą się w połączeniu z dipami, jako przekąska na przyjęcie lub spotkanie z przyjaciółmi. Dla osób poszukujących nowych smaków gratkę stanowi smakowita mieszanka meksykańska El Tequito (3,99 zł za 150 g/1 opak.) ? orzechy ziemne w pikantnym cieście, prażone orzeszki ziemne, pestki dyni i orzechy pekan.

Źródło Lidl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy