Biznes Handel

C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco

C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco
C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i

Data publikacji: 2016-12-20
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco
Kategoria: BIZNES, Handel

C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie

C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco BIZNES, Handel - C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie

C.H. Robinson odnowił umowę z Tesco, międzynarodową siecią sprzedaży detalicznej produktów spożywczych i wielobranżowych, dotyczącą zwiększenia obecnej dystrybucji szerokiego asortymentu produktów w Polsce.

Od roku 2011 C.H. Robinson zajmował się obsługą części działalności Tesco Polska w Centrum Dystrybucji Tesco w Gliwicach w ramach outsourcingu transportowego. W następstwie decyzji Tesco o synchronizacji obecnego modelu działalności w Europie Wschodniej C.H. Robinson otrzymał możliwość rozszerzenia obecnej współpracy logistycznej z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie.

„Tesco współpracuje z C.H. Robinson od pięciu lat. Cieszymy się z możliwości rozwijania obecnych relacji biznesowych oraz ich umocnienia w przyszłości – powiedział Jeroen Eijsink, Prezes C.H. Robinson Europe – Z przyjemnością rozpoczynamy kolejny etap współpracy z Tesco, w którym główny nacisk położony będzie na świadczenie usług najwyższej jakości i o najwyższym stopniu wydajności. Jesteśmy przekonani, iż naszą zaletą jest zrozumienie potrzeb naszych klientów, co znajduje odzwierciedlenie w jakości usług, które świadczymy”.

Matthew Rhind, dyrektor generalny Tesco ds. dystrybucji, oświadczył: „Jesteśmy zadowoleni z profesjonalizmu oraz jakości usług świadczonych przez C.H. Robinson od początku naszej współpracy. Dostosowane do potrzeb klienta usługi w zakresie dostaw produktów oraz doświadczenie firmy spełniają nasze wymogi. Jesteśmy przekonani, iż dalsza współpraca z C.H. Robinson okaże się wsparciem dla rozwoju naszych strategii biznesowych na następne lata”.

Tesco Polska jest częścią Tesco PLC, z siedzibą w Welwyn Garden City, Herforshire (Wielka Brytania). Polski zespół liczy niemal 30 000 pracowników zatrudnionych w sieci ponad 400 sklepów w całej Polsce, które obsługują pięć milionów klientów każdego tygodnia. www.tesco-polska.pl

C.H. Robinson

Celem spółki C.H. Robinson jest zwiększenie dynamiki światowego handlu, która wpłynie na rozwój globalnej gospodarki. Dzięki wiedzy naszych pracowników, sprawdzonym procesom i globalnej infrastrukturze technologicznej oferujemy naszym klientom rozwiązania, które znacząco ułatwiają im pracę. Jako jeden z największych na świecie dostawców usług logistycznych 3PL, zapewniamy szeroką ofertę usług logistycznych, zaopatrzenie w świeże produkty i usługi zarządzane za pośrednictwem naszej globalnej sieci.

A to już wiesz?  Preordery na serwisie NuPlays. Nowa usługa dla muzyków i fanów muzyki

W Polsce C.H. Robinson oferuje dostęp do międzynarodowego i krajowego transportu drogowego, globalnej spedycji, transportu luzem i w specjalistycznych cysternach oraz usług frachtu morskiego i lotniczego. Nasz wykwalifikowany i oddany zespół ponad 300 pracowników w 12 biurach, koncentruje się na obsłudze swoich klientów, aby zapewnić im spójne doświadczenie w zakresie transportu i logistyki. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: https://www.chrobinson.com/pl/pl/

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco BIZNES, Handel - C.H. Robinson rozwija współpracę z Tesco o centra logistyczne w Gliwicach, Poznaniu i Teresinie
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy