Już 20 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia. To doskonała okazja by spędzić dzień z najbliższymi i podzielić się z nimi tym uczuciem. Wspólne chwile z pewnością mogą urozmaicić kolorowe produkty marki Chupa
Według ostatniego raportu "Top 100 w transporcie i logistyce – wydanie 2014/2015", uwzględniającego przychody firm uzyskane w 2013 roku w Niemczech, Dachser poprawił swoją pozycję w trzech z pięciu kategorii.
11 listopada na świecie obchodzone jest święto e-handlu. Przez 24 godziny sklepy internetowe oferują rabaty i promocje na zakupy online.
Jak wynika z badania PMR przeprowadzonego w styczniu 2020, w ciągu 12 miesięcy poprzedzających badanie, ponad połowa badanych kupiła artykuły ogrodowe.
Marka Quiosque poszerzy ofertę modową centrum handlowego Port Łódź. Otwarcie salonu zaplanowane jest na najbliższą sobotę 24 października. Lokal z modą damską zajmie powierzchnię 134 m2.
W trosce o klientów, franczyzobiorców oraz pracowników Żabka – jako pierwsza sieć handlowa w Polsce – wprowadziła w sierpniu br. program oceny bezpieczeństwa higienicznego w sklepach „Bezpieczeństwo i Higiena +” stworzo
Fuksja na lunch z szefem, brudny róż na randkę, czerwień na kolację wigilijną, a na Sylwestra…? Znowu nie wiesz, w co się ubrać, a Twoja szafa ugina się już pod cięża
Od restauracji, przez pokój po łazienkę –kompleksową ofertę tkanin dla branży HoReCa prezentuje andrychowski Andropol podczas 23. Międzynarodowych Targów Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA w Krakowie.
16 września br. Lidl Polska wystartował z nową kampanią employer brandingową, której celem jest przybliżenie, jakim pracodawcą jest firma i co oferuje swoim pracownikom.
Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, użytkownicy aplikacji Glovo otrzymują w prezencie aż miesiąc abonamentu HBO GO gratis. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.