Biznes Handel

Kup produkt Starbucks i otrzymaj miesiąc HBO GO w prezencie

Kup produkt Starbucks i otrzymaj miesiąc HBO GO w prezencie
Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, użytkownicy aplikacji Glovo otrzymują w prezencie aż miesiąc abonamentu HBO GO gratis. Promocja potrwa do wyczerpania

Data publikacji: 2021-01-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Kup produkt Starbucks i otrzymaj miesiąc HBO GO w prezencie
Kategoria: BIZNES, Handel

Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, użytkownicy aplikacji Glovo otrzymują w prezencie aż miesiąc abonamentu HBO GO gratis. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Kup produkt Starbucks i otrzymaj miesiąc HBO GO w prezencie BIZNES, Handel - Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, użytkownicy aplikacji Glovo otrzymują w prezencie aż miesiąc abonamentu HBO GO gratis. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Szukasz pomysłu na zimowy wieczór? Od teraz przy zakupie ulubionych produktów Starbucks w dostawie – np. karmelowej Salted Caramel Latte czy świeżo wypiekanych croissantów – dostaniesz 30-dniowy dostęp do platformy HBO GO wraz z katalogiem ponad 300 seriali i 800 filmów w prezencie. Wyjątkowa promocja potrwa tylko do wyczerpania zapasów.

Podczas gdy większość Polaków długie zimowe wieczory spędza w zaciszu własnych domów, Starbucks wychodzi z atrakcyjną propozycją i do wszystkich zamówień złożonych w aplikacji Glovo dorzuca aż miesiąc HBO GO w prezencie. W ten sposób miłośnicy marki mogą skorzystać z oferty platformy, w katalogu której znajduje się przeszło 800 filmów i aż 300 seriali (z polskim lektorem, dubbingiem lub napisami) – głównie oryginalne produkcje HBO, ale też tytuły zewnętrznych dostawców. Wcześniej, między 18 a 24 grudnia, z promocji skorzystać mogli użytkownicy zarejestrowanych kart Starbucks Rewards.

– Wraz z HBO przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla naszych Gości – użytkowników aplikacji Glovo. Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, otrzymają oni od nas w prezencie aż 30 dni abonamentu HBO GO gratis. W ten sposób chcemy umilić naszym fanom długie wieczory, które ze względu na porę roku i obowiązkowy lockdown, i tak spędzamy w większości we własnych domach – mówi Monika Motus, Starbucks Digital Loyalty Manager.

Jak skorzystać z oferty i aktywować voucher HBO GO?

Chcesz skorzystać z oferty? Zamów dowolny produkt Starbucks przez aplikację Glovo, a do zamówienia dostaniesz specjalny voucher HBO GO. Aby go aktywować, wystarczy w ciągu 7 dni wejść na stronę https://hbogo.pl/voucher i w formularzu rejestracyjnym dodać otrzymany kod, klikając na przycisk „Dodaj voucher”. Potem można się już cieszyć nieograniczonym dostępem do oferty platformy. Od końca grudnia w aplikacji Glovo dostępna jest też specjalna, dedykowana oferta HBO GO, zestaw “SeriaLove dla Dwojga”, w którym znajdują się dwie kawy do wyboru (Americano lub Latte), dwie kanapki oraz dwa ciasta – idealna propozycja dla fanów serialowych maratonów i kinomanów.

A to już wiesz?  Pierwszy Quick Park otwarty!

Zasady promocji

Jedna osoba może odebrać voucher tylko raz. Voucher jest wysyłany automatycznie na podany przy rejestracji adres e-mail (tylko w przypadku, gdy w aplikacji została zaznaczona zgoda marketingowa). Po upływie miesiąca od aktywacji do konta zostanie automatycznie przypisana płatna subskrypcja. Aby temu zapobiec, wystarczy zrezygnować z usługi przed upływem 30 dni.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Kup produkt Starbucks i otrzymaj miesiąc HBO GO w prezencie BIZNES, Handel - Od 31 grudnia przy zakupie dowolnych produktów Starbucks w dostawie, użytkownicy aplikacji Glovo otrzymują w prezencie aż miesiąc abonamentu HBO GO gratis. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy