Biznes Handel

WYJĄTKOWE PREZENTY I MNÓSTWO MIŁOŚCI W TE ŚWIĘTA OD TK MAXX!

WYJĄTKOWE PREZENTY I MNÓSTWO MIŁOŚCI W TE ŚWIĘTA OD TK MAXX!
1 grudnia TK Maxx wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Motywem przewodnim tegorocznej komunikacji jest wyrażenie naszej wdzięczności osobom, na których wsparcie mogliśmy liczyć w roku pełnym

Data publikacji: 2020-12-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: WYJĄTKOWE PREZENTY I MNÓSTWO MIŁOŚCI W TE ŚWIĘTA OD TK MAXX!
Kategoria: BIZNES, Handel

1 grudnia TK Maxx wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Motywem przewodnim tegorocznej komunikacji jest wyrażenie naszej wdzięczności osobom, na których wsparcie mogliśmy liczyć w roku pełnym wyzwań.

WYJĄTKOWE PREZENTY I MNÓSTWO MIŁOŚCI W TE ŚWIĘTA OD TK MAXX! BIZNES, Handel - 1 grudnia TK Maxx wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Motywem przewodnim tegorocznej komunikacji jest wyrażenie naszej wdzięczności osobom, na których wsparcie mogliśmy liczyć w roku pełnym wyzwań.

1 grudnia TK Maxx wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Motywem przewodnim tegorocznej komunikacji jest wyrażenie naszej wdzięczności osobom, na których wsparcie mogliśmy liczyć w roku pełnym wyzwań. Niezależnie od tego komu chcemy podziękować za obecność i wsparcie – w nadchodzące święta wszyscy chcemy poczuć się wyjątkowo. Bożonarodzeniowa kampania reklamowa niesie ze sobą mnóstwo miłości na nadchodzące święta i podpowiada, że idealnego prezentu wcale nie trzeba szukać daleko – znane marki taniej czekają na prawdziwych poszukiwaczy skarbów!

Bohaterką 30-sekundowego spotu reklamowego TK Maxx jest koza, która dumnie spaceruje po swojej okolicy, a jej kroki są bacznie obserwowane przez parę właścicieli. Zwierzę przechadza się po zimowym krajobrazie w rytm utworu „The game remix” Gabrielaa Garzon Montano. Koza ma na sobie stylową, różową bomberkę i beret – to świąteczne upominki od właścicieli, którzy wiedzą, że po roku pełnym wyzwań każdy z nas – nawet koza – chce poczuć się wyjątkowo w nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Świąteczna kampania reklamowa TK Maxx przypomina nam, że w okresie Bożego Narodzenia powinniśmy pamiętać nie tylko o naszych najbliższych, ale także o osobach, które potrzebują wsparcia, ciepła i miłości. Po roku pełnym wyzwań istotna jest wzajemna życzliwość i dzielenie się miłością z innymi nie tylko
w święta, ale także przez cały nadchodzący rok. TK Maxx swoim klientom przesyła mnóstwo miłości!

– Mamy za sobą trudny rok, po którym każdy z nas chce się poczuć wyjątkowo. Pracując nad naszą tegoroczną kampanią świąteczną zależało nam na pokazaniu, że w to Boże Narodzenie każdy z nas powinien otrzymać nie tylko wyjątkowy prezent, ale przede wszystkim mnóstwo miłości od swoich bliskich.
Pamiętajmy o tych, na których wsparcie mogliśmy i możemy liczyć. I okażmy im mnóstwo ciepła i czułości. Cieszymy się także, że nadal możemy oferować niezwykle ekscytujące odkrywanie znanych marek taniej również za pośrednictwem naszych kart upominkowych dostępnych w sklepach oraz na naszej stronie internetowej. Bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów niezmiennie pozostaje dla nas priorytetem. – mówi Deborah Dolce, Group Brand & Marketing Director w TK Maxx.

A to już wiesz?  Outlety notują wzrosty sprzedaży pomimo zakazu handlu w niedziele

Świąteczny spot TK Maxx został wyemitowany w sześciu krajach europejskich: Austrii, Irlandii, Niderlandach, Niemczech, Polsce i Wielkiej Brytanii. Za kreację kampanii odpowiada agencja Wieden+Kennedy London.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
WYJĄTKOWE PREZENTY I MNÓSTWO MIŁOŚCI W TE ŚWIĘTA OD TK MAXX! BIZNES, Handel - 1 grudnia TK Maxx wystartował z nową świąteczną kampanią reklamową. Motywem przewodnim tegorocznej komunikacji jest wyrażenie naszej wdzięczności osobom, na których wsparcie mogliśmy liczyć w roku pełnym wyzwań.
Hashtagi: #BIZNES #Handel

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy